فیزیوتراپی در خیابان توحید میانی

بیماری و آسیب دیدگی بخشی از استفاده از بدن ما در زندگی است، اما این بدان معنا نیست که مانع بازگشت شما به کار، ورزش یا یک سرگرمی شود. هنگام مواجهه با دشواری توانبخشی باید مثبت بمانید.

برای تسکین درد کوتاه مدت، داروها اغلب توسط پزشک خانواده تجویز می شوند. با این حال، اگر به دنبال تسکین طولانی مدت هستید، آسیب باید به طور مناسب درمان شود. اکثر اوقات فیزیوتراپی بهترین گزینه است. داروها ممکن است به سادگی درد را بپوشانند و ترجیحاً علت اصلی آن پیدا شود. فیزیوتراپیست ها برای درمان بیماری های عضلات و اسکلت آموزش دیده اند. 

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی در خیابان توحید میانی خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

دلایل مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی

آسیب های ورزشی
آسیب دیدگی ورزشی بخش جدایی ناپذیر از ورزش است که در تمام ورزشکاران چه آماتور و چه حرفه ای می تواند رخ دهد ، آسیب دیدگی سبب دوری فرد ورزشکار از میادین ورزشی می شود. فیزیوتراپی آسیب های ورزشی علاوه بر کمک به تسریع بهبودی به بازگشت هرچه سریع تر ورزشکار به میادین ورزشی نیز کمک زیادی می کند.

فیزیوتراپی در خیابان توحید میانی

جراحت تصادفی
صدمات ناشی از تصادف وسیله نقلیه موتوری یا محل کار نیاز به مراقبت شدید دارد. با مراجعه به پزشک خانواده یا پزشک اورژانس، پیگیری با فیزیوتراپیست برای ارزیابی و درمان اغلب می‌تواند آسیب‌ها را با نتایج بلندمدت بهتری برطرف کند.

بارداری
به دلیل تغییر در توزیع وزن در اطراف شکم در طول بارداری، می تواند منجر به تغییرات شدید در وضعیت بدن شود. وضعیت نامناسب بدن بسیاری از زنان باردار را تحت تاثیر قرار می دهد. مصرف داروها و داروها ممکن است برای نوزاد مضر باشد. بهتر است فیزیوتراپی را برای کمک به تسکین هر گونه درد کمر، ساکروم یا لگن امتحان کنید.

درد مزمن
داروها تنها انتخاب درد مزمن نیستند. درد مکانیسم پیچیده ای است، اما فیزیوتراپیست می تواند به شکستن چرخه درد و بازگشت به فعالیت کمک کند. نشان داده شده است که طب سوزنی یک شکل موفق از تسکین درد بدون دارو است. علاوه بر این، تحقیقات ثابت کرده است که تمرینات در بیشتر موارد باعث تسکین طولانی مدت موثر می شوند.

تسکین بیماری های استخوانی
شرایطی مانند استئوآرتریت، آرتریت روماتوئید و سایر شرایط، نه تنها افراد مسن، بلکه بزرگسالان جوان را نیز تحت تأثیر قرار می دهند. روش های فیزیوتراپی و درمان مبتنی بر حرکت که توسط فیزیوتراپیست تجویز می شود می تواند به این شرایط کمک کند. متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی فراتکنیک (فیزیوتراپی در خیابان توحید میانی اصفهان) از موثرترین روش های فیزیوتراپی برای کمک به بهبود شرایط مراجعه کنندگان بهره می برند.

مراقبت های قبل و بعد از عمل
فیزیوتراپی می تواند به بهبود نتایج جراحی کمک کند. این امر به ویژه در صورتی صادق است که شما به فکر تعویض مفصل ران یا زانو هستید. برای تعیین اینکه آیا قبل یا بعد از جراحی از فیزیوتراپی سود می برید، با متخصص یا جراح خود پیگیری کنید.

تخفیف عوارض سرطان
عوارضی که ممکن است از درمان‌های سرطان مانند شیمی‌درمانی، رادیوتراپی و یا جراحی ایجاد شود، می‌تواند شامل سفتی، سفتی، تورم، پری و ضعف در اندام ها شود ، فیزیوتراپی می تواند به تقویت عضلات و کاهش مشکلات پس از درمان سرطان کمک کند.

ناهنجاری های اسکلتی
اختلالات و ناهنجاری های سیستم اسکلتی بدن از جمله اسکولیوز ، کیفوز و قوز پشت علاوه بر ایجاد ظاهر نامناسب می توانند مشکلات زیادی را برای سلامتی نیز به همراه داشته باشند. فیزیوتراپی می تواند به درمان این ناهنجاری ها کمک کند.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در خیابان توحید میانی – فیزیوتراپی در اصفهان – لیزر پرتوان در اصفهان – لیزر درمانی در اصفهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست