درباره ما


کلینیک فیزیوتراپی فراتکنیک با به کارگیری کادری مجرب و حرفه ای در اجرای تکنیک های تخصصی و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات فیزیوتراپی در تلاش است تا در محیطی آرام، بهترین خدمات درمانی تخصصی را به مراجعه کنندگان محترم ارائه دهد.
با توجه به اینکه هیچ درمانی بدون تشخیص صحیح موثر واقع نمی شود، در شروع فرآیند درمان در این مرکز، ابتدا معاینه و ارزیابی دقیق توسط فیزیوتراپیست متخصص صورت گرفته و پس از تشخیص، برنامه درمانی به شما توضیح داده می شود و بر اساس آن درمان آغاز می گردد.
ما در مرکز فیزیوتراپی فراتکنیک تلاش کرده ایم تا با به روز نگه داشتن اطلاعات تخصصی از طریق شرکت در سمینار ها و ورکشاپ های بین المللی و با بکار گیری دستگاه های پیشرفته و روز دنیا نظیر لیزر پرتوان و کم توان، تکار تراپی (RF)، مگنت تراپی، شاک ویو تراپی و … مجموعه کاملی از درمان فیزیوتراپی و توانبخشی را برای بیماران محترم فراهم نماییم.
درمان های دستی (منوال تراپی) و تمرین درمانی تخصصی به عنوان دو رکن اصلی در درمان غیر جراحی بیماری های عصبی_عضلانی_اسکلتی، در صدر کار ما در مرکز فیزیوتراپی فراتکنیک قرار دارند. این درمان ها شامل تکنیک های ماسل انرژی ( MET)، مایوفاشیال ریلیز، ماساژ، PNF، Mobilization ، و… می باشند.
درمان های مکمل نظیر کینزیوتیپینگ، درای نیدلینگ، الکتروآکوپانکچر و … در صورت لزوم و با تشخیص فیزیوتراپیست متخصص مورد استفاده قرار میگیرد.
تمامی سعی کلینیک فیزیوتراپی فراتکنیک بر این است تا با ارائه استاندارد های علمی و بین المللی، خدمات فیزیوتراپی را در شان مراجعه کنندگان محترم ارائه دهد.

مدیریت کلینیک:

فیزیوتراپیست ارشد مریم پورصادق
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران
عضو رسمی انجمن فیزیوتراپی ایران
دارای گواهینامه تخصصی درای نیدلینگ و الکترو آکوپانکچر
دارای گواهینامه تخصصی PRI کمر، شانه و مچ پا تحت نظر پروفسور از دانشگاه جورجیای شمالی

فهرست